Temperli Cam

  1. Ürünler
  2. Lord Glass
Temperli Cam
Temperli Cam

Temperli Cam

Lord Glass
Stokta Var  FİYAT SORUNUZ

Lord Glass Limited Şirketi, yüksek kaliteli temperli cam ürünleri sunar. Bu camlar, daha güçlü ve dayanıklı olması için sıcaklık koşullarına maruz kalır.

Whatsapp ile Sipariş
Telefon ile Sipariş

Temperli Camın Özellikleri

Temperli cam, kırılma ve deformasyon riski olmadan yüksek sıcaklıklarda ısıtılması sonucu kendini güçlendirir. Bu işlem sonrasında camın dayanıklılığı ve esnekliği artar, bu da camın daha uzun bir ömür sunmasını sağlar. Temperli cam, çatlaması durumunda küçük parçalara ayrılması nedeniyle daha güvenlidir. Temperli cam, yüksek sıcaklıklar sonucu oluşan streslerin giderilmesi sayesinde çok daha kalıcı ve dayanıklıdır.


Temperli Camın Avantajları

Temperli cam, normal camdan daha dayanıklı ve esnek olması nedeniyle daha güvenlidir. Temperli cam, kırılma ve deformasyon riski olmadan yüksek sıcaklıklarda ısıtılarak güçlendirildiğinden daha uzun bir ömür sunar. Temperli cam, çatlaması durumunda küçük parçalara ayrılması nedeniyle daha güvenlidir. Temperli cam, dayanıklı ve esnek olması sayesinde farklı uygulamalarda kullanılabilir.


Temperli Camın Uygulama Alanları

Temperli cam, yüksek sıcaklıklarda kullanılan tüm cam uygulamalarında kullanılabilir. Özellikle cam balkonlar, cam bölmeler ve cam duvarlarda temperli camın kullanımı güvenlik açısından oldukça önemlidir. Cam tavanlar, cam kapılar ve cam pencereler gibi uygulamalarda da temperli cam kullanılabilir. Temizlik malzemeleri, bulaşık makinaları, buzdolapları gibi ürünlerin camı olarak da temperli cam tercih edilir.